KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13095605
nr 1309 5605
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
Etsning, John-Erik Franzén (f. 1942), Sverige. Bli, Signerad. 2001. Motivet: 24x40 cm
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:35:27
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén